1. godina diplomskog studija

UPISI STUDENATA U 1. GODINU SVEUČILIŠNOG DIPLOMSKOG STUDIJA KEMIJA

Studenti se prijavljuju putem aplikacije Nacionalnog informacijskog sustava na mrežnim stranicama www.studij.hr (na poveznici Sve o prijavama – Prijave na diplomske studijske programe.) Na stranici se nalaze detaljne informacije i upute POGLEDAJ OVDJE za postupak prijave studijskih programa, koji je moguć zaključno do 29. rujna 2023. godine do 12:00 sati.

Napomena za studente koji nisu završili prijediplomski studij na Odjelu za kemiju :

• za upis na sveučilišni diplomski studij Kemija; smjer : nastavnički potrebno je imati završeni istovrsni prijediplomski studij
    • istovrsni studij (fakulteti) smatraju se :
      • Odjel za kemiju Sveučilište u Osijeku;
      • Prirodoslovni-matematički fakultet Sveučilišta u Zagrebu;
      • Fakultet kemijskog inženjerstva i tehnologije Sveučilišta u Zagrebu;
      • Kemijsko-tehnološki fakultet Sveučilišta u Splitu
    • s obaveznim 110 ECTS bodova iz temeljnih kemijskih predmeta
    • prosjek ocjena studija min. 3,5 te preporuka nastavnika za manje prosjeke
    • za neistovrsne studije potrebno je imati min. 180 ECTS bodova

• za upis na sveučilišni diplomski studij Kemija; istraživački smjer potrebno je imati završeni istovrsni prijediplomski studij
    • istovrsni studij (fakulteti) smatraju se :
      • Odjel za kemiju Sveučilište u Osijeku;
      • Prirodoslovni-matematički fakultet Sveučilišta u Zagrebu;
      • Fakultet kemijskog inženjerstva i tehnologije Sveučilišta u Zagrebu;
      • Kemijsko-tehnološki fakultet Sveučilišta u Splitu
    • s obaveznim 110 ECTS bodova iz temeljnih kemijskih predmeta
    • prosjek ocjena studija min. 3,5 te preporuka nastavnika za manje prosjeke
    • za neistovrsne studije potrebno je imati min. 180 ECTS bodova

Upisi će se održati u ponedjeljak 2. listopada 2023., Uredu za studente Odjela za kemiju od 9:00 h.

Na upise je potrebno donijeti:

• 1. Rodni list (original dokument ili e-izvadak iz MR) – studenti Odjela za kemiju NE moraju
  • 2. Domovnica (original dokument ili e-domovnica) – studenti Odjela za kemiju NE moraju
  • 3. Dopunska isprava o završenom sveučilišnom prijediplomskom studiju ili uvjerenje s prijepisom ocjena o završenom sveučilišnom prijediplomskom studiju (studenti Odjela za kemiju NE moraju)
  • 4. Diploma o završenom sveučilišnom prijediplomskom studiju ili uvjerenje o završenom sveučilišnom prijediplomskom studiju (studenti Odjela za kemiju NE moraju)
  • 5. Obostrana kopija osobne iskaznice
  • 6. Potvrdu ovlaštenog liječnika medicine rada o psihofizičkoj sposobnosti za rad u kemijskom laboratoriju (OBAVEZNO)
  • 7. Kopiju uplatnice ili potvrda o uplati Internet bankarstva na iznos = 62,68 eura (472,26 kn) za troškove upisa, x-icu, osiguranje i za Studentski zbor (IBAN: HR5925000091402130312)
  • 8. Fotografiju za studentsku iskaznicu (4 x 4 cm) i upisni list (4 x 4 cm)
  • 9. Molimo uredno ISPUNITI – UPISNI LIST
  • 10. Molimo ŠTAMPANIM slovima ISPUNITI – PODACI O STUDENTU
  • 11. Molimo zalijepiti i ISPUNITI – X-ICA