POZIV studentima na sudjelovanje u istraživanju EUROSTUDENT IV

Pozivaju se SVI studenti Odjela za kemiju na dobrovoljno i anonimno sudjelovanje u istraživanju EUROSTUDENT IV.

Potrebne informacije i podatke za sudjelovanje možete pronaći ovdje.

EUROSTUDENT projekt odnosno međunarodno istraživanje o kvaliteti studentskoga života kojemu je glavi cilj prikupiti podatke o socijalnoj dimenziji visokog obrazovanja u državama članicama Bolonjskoga procesa.  Pokrenut je u svrhu unapređenja socijalne dimenzije visokog obrazovanja kako bi se politike za unapređenje temeljile na pouzdanim podacima, a provodi se u 30 od 47 zemalja Europskoga prostora visokog obrazovanja (EHEA).

Ministarstvo znanosti i obrazovanja Republike Hrvatske je nositelj nacionalnoga istraživanja EUROSTUDENT za Republiku Hrvatsku. Republika Hrvatska prvi put se uključila 2010. godine.